| sebby92 a întrebat:

Imi puteti spune cu ce program as putea da system recovery back pentru ca cel din windows nu ma lasa decat cu 3 zile si as dori sa il dau cu o luna.asta daca se poate .

Răspuns Câştigător
| nutepriveste21 a răspuns:

Pentru a da recuperare sistem la o data anterioara trebuie ca in prealabil sa se fi creat de tine sau automat de sistem niste puncte de restaurare. Daca windowsul iti spune ca atat se poate 3 zile, ei bine asta e, cel mai indepartat punct de restaurare e de 3 zile. Poti sa instalezi ce vrei, dar retine ca nu se poate scoate apa din piatra seaca!