| emilenescu a întrebat:

Am virusi pe stick ...am sters tot de pe el dar tot am ...cum ii pot sterge? happy funda

9 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Scanează stickul cu un antivirus bun și actualizat(faci „update" la antivirus) sau formatează stickul(ai șters ce ai avut pe stick, dar nu și fișierele ascunse "hidden files", iar prin formatare se șterge absolut tot de pe acel stick, inclusiv virușii).

| CataC a răspuns:

Salut Cristi
Daca tot nu mai ai date pe el, il bagi in usb, dai click dreapta si formatezi complet, ar trebui sa mearga.
Dai un scan dupa sa vezi daca a ramas ceva, dar teoretic n-ar avea cum.
Bafta

| push2gl a răspuns:

Incearca sa-l formatezi

| nelu13 a răspuns:

Reformateazal

| Bog15 a răspuns:

Click dreapta formatwinking, si dupa da-i un scan cu un antivirus

| KIibrDM a răspuns:

Cu antivirus-ul
cred

| helper7603 a răspuns:

Formateaza-l selectand ntfs si defaul allocation unit

| Ionella_3233 a răspuns:

Clik dreapta pe stik si apoi dai format

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reformateaza stick`ul.happy