| ottotony a întrebat:

Salut
Am Bitdefender 2016 care controleaza practic tot cand vine vorba de virusi, firewall etc si el imi tot sterge un patch. Pot din setari sa il opresc sa nu imi mai stearga programul? Si pot sa gasesc undeva programul sters?
Funda.

Răspuns Câştigător
| Gulin_Tudor_1994 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema cu Bitdefender-ul, doar ca am avut o versiune mai veche... Uite aici un tutorial in engleza care te-ar putea ajuta :) https://www.youtube.com/watch?v=gVZaSe_v0r4

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii pach. la white list, adica sa nu stearga acel patch.