| mihaiel4ik a întrebat:

Am visat ca mergeau ursi si i-am filmat iar apoi cind sau asezat pe scaun sau prefacut in niste babute. ce stateau, apoi cand sau ridicat iarasi sau prefacut in ursi si erau vre`o 2, 3 ursi si toti bruni.
ce ar insemna cand visezi ursi bruni?

Răspuns Câştigător
| PíиGẅ a răspuns:

"Daca visezi un urs este semn ca vei primi provocari in afaceri. Daca ucizi ursul, vei putea scapa de persoanele pe care nu le doresti in anturajul tau. Daca o fata viseaza un urs este semn ca vei intra in conflict cu persoanele care iti stau in cale. "
Eu asta am gasit pe net. thinking Sper ca te-am ajutat :*

4 răspunsuri:
| AnonimGirl a răspuns:

Nu stiu. Stiu ca daca visezi culoarea neagra o sa ti se intample lucruri rele si daca visezi apa o sa ai multe griji, daca visezi ca ti-a cazut un dinte o sa iti moara dupa mult timp careva din familie. Asta cu ursii bruni habar n-am.

| missReckless a răspuns:

Mai bine nu mai dormi.

| Alis_5793 a răspuns:

Nu cred in vise. Cauta pe google.

| Chicii a răspuns:

Scrie si tu la google si acolo unde e sarch scrii urs brun si o sa iti apara