| fyrelord a întrebat:

Am un HDD care a fost luat din alt PC, l-am pus intr-o "masca" si este portabil acum. Eu nu am sters Windows-ul de pe el, si a ramas asa, cu doua partitii. Si inainte sa il iau din PC, am sters din greseala ceva foarte important din Drive D(era un fisier de care aveam mare nevoie). Am inteles ca exista un folder $RecycleBin, dar nu imi apare nicaieri. As vrea sa stiu daca l-as putea accesa intr-un mod anume.

1 răspuns:
| al3xander a răspuns:

Pai folder-ul ar trebui sa fie "D:\$RECYCLE.BIN" (incearca sa-l pui in bara de adresa la windows explorer).