| spirt1 a întrebat:

Am yahoo messenger 11 si am intampinat o eroare.Am instalat ultima versiune de java de pe siteul original, si cand vreau sa ma joc un joc pe mess imi da eroarea din poza, dupa care mesu se blocheaza.Cum sa rezolv problema? Dau Funda.Multumesc.
http://img535.imageshack.us/img535/7677/eroarex.png

2 răspunsuri:
| BBdragutza a răspuns:

Daa! Problema este ca nu trebuia sati instalezi versiunea 11 de la messenger pentru ca nu a fost testata si poate da erori sau unele neplaceri in comunicarea cu prietenii pe messenger ca sa fi sigur/a ca nu vei mai intampina aceasta problema iti recomand versiune 10 de yahoo mess pentru ca este mult mai sigura si este testata de profesionisti!

| spirt1 explică:

Nu i-am facut nimic si acum mergerolling on the floor