| RazzyFUnik a întrebat:

Salut
Am instalat mai multe versiuni de yahoo messenger acum o am pe ultima dar tot nu ma pot conecta si la Facebook. Imi da eroarea 10000000. Voi ati intampinat aceasta pb? Cum ati rezolvato? Pe yahoo imi apare ca am link dar pe messenger nu merge. Multumesc

3 răspunsuri:
| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns:

Pai pentru ca contul de facebook nu l-ai confirmat

| RazzyFUnik explică (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Si cum fac asta? unde intru? am primit si pe yahoo mail o confirmare ca s-a creat link iar pe yahoo account apare ca fiind legat de facebook, numai in messenger nu merge

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru RazzyFUnik):

Pai dai la yahoo mail logheazate cu contul de yahoo si dupa iti apare confirm facebook acount sau intra pe facebook si la setari baga numarul de tel si iti trimie un mesaj cu un cod scriel acolo si dai sa nu iti lase liber numarul de tel pentru prieteni si gata