| codrincodrin a întrebat:

Apreciati calitatea serviciilor de transport feroviar facand referire la:
- confort si curatenie in gara
- modul de procurare al biletului de calatorie
- confortul, siguranta si viteza de deplasare - cerinte de calitate al transportului cu trenul
relatie pret-calitate a serviciilor oferite

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Pe o scara de la 1 la 5, maxim fiind 5 puncte apreciez astfel
Confort:2
Procurarea biletelor:3
Siguranta in deplasare:3
pret-calitate:2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minus 1 la fiecare in Romania. La partea de confort as face o mentionare. Ar fi de 2 tipuri: fizic si psihic. Cel fizic primeste nota -1. Cel psihic primeste nota 5 pentru ca stau mai relaxat decat intr-o masina care poate face boom in trafic in orice moment.