| Ana00005 a întrebat:

Are cineva probleme cu Banca Transilvania si Amazon? Tot imi spune ca nu e buna metoda de plata, am verificat si datele sunt corecte, cei de la banca au spus ca nu stiu ce sa zica, ca lor nu le apare nicio incercare de tranzactie. A mai patit cineva asta?

8 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Probabil nu se accepta plata prin cardul tau. Vezi ce tip de carduri se accepta si vezi daca accepta cumparatori din Romania.

| Ana00005 explică (pentru Sophieka):

Am verificat, accepta si din Ro si cu cardul acela. Alte persoane au reusit sa faca, insa au folosit o alta banca

| Ana00005 explică (pentru Sophieka):

Daca e sa merg la alta banca sa fac cont, cardul se emite imediat?

| Tokyo44 a răspuns (pentru Ana00005):

Depinde de banca.Cateva business days

| Sophieka a răspuns (pentru Ana00005):

La ING primesti cardul pe loc si sunt multumita de ei. Eu achit cu cardul meu ING.

| Ana00005 explică (pentru Sophieka):

A mers si la amazon?

| Sophieka a răspuns (pentru Ana00005):

Da. A functionat. Am cumparat de cateva ori, mai demult.

| Ana00005 explică (pentru Sophieka):

Multumesc