| iuliana40 a întrebat:

Are nevoie prietena m, ea de un anti virus nou calculatorul ei e vrirusat rau!
P. S.:Funda! laughing)

Răspuns Câştigător
| pyngu_8506 a răspuns:

Eu recomand avira happy

6 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Eu cred ca prietena ta are nevoie de un reinstal de windows. Antivirusul de obicei e bun pana ce calculatorul sa fie virusat, daca il folosesti dupa exista mari sanse sa nu reusesti nimic.

| emy a răspuns:

ESET NOD32 antivirus.Eu,de cand am acest antivirus, nu mai am probleme cu PC-ul.Il poti descarca gratuit de pe net.Mergi in google, scrii acolo: download ESET NOD32 antivirus free.Bafta!

| Epurean a răspuns:

Downloadeaza AVG sau alt antivirus care vrei tu, apoi Malwarebytes si apoi un anti - spyware

| IndescribableChild a răspuns:

Descarca Norton 2011. E foarte bun si free.
http://www.softpedia.com/......rity.shtml

| DEBrown a răspuns:

Nu te lua dupa ce au zis ceilalti, s-au facut sondaje pe net si clar cel mai bun este Kaspersky Internet Security 2011. Uite aici adresa
www.rachidstorm.com, are instructiuni pentru instal, download, licenta. Totusi din moment ce calculatorul e virusat, ar trebui un re-install la windows. Bafta!

| alex_9859 a răspuns:

Avast