| sbboy a întrebat:

As dori niste urari care se folosesc duipa ce ai colindat.
Vreau cateva fraze care sa le rostesc la final dupa ce am colindat.
Funda la cea mai buna.

Răspuns Câştigător
| Ioniboni a răspuns:

Si acum la incheiere, eu va spun la revedere.La multi ani eu va urez si am sa va mai vizitez. Bucurii am sa mai fac altora ce stau in prag si asteapta sa le zic " un an nou mai fericit"! Spor la colindat sa faci banutii necesari pentru ce iti trebuie tie.happy

1 răspuns:
| Andreiutzu_Andrey_1999 a răspuns:

Ramai gazda sanatoasa sa platesti colinda noastra, cu cat ai si cu cat vrei cu vreo 200 de lei.