| Sapphy a întrebat:

As dori sa renunt la serviciul RDS. Cum se procedeaza?
Rog sa-mi raspunda doar cei care stiu exact ce se face.Multam

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vă prezentați cu cartea de identitate la sediul RDS din zona dvs. și spuneți că doriți să renunțați la contract.

Atenție... Dacă s-a făcut contractul foarte recent va trebui să plătiți și pe lunile următoare conform celor semnate la început. Adică e un minim de 12-24 de luni parcă.

N-am renunțat la RDS, dar am așteptat după o doamnă care a făcut asta. Dar a ieșit cu nemulțumire din cauză că trebuia să plătească câteva luni.