| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi sfaturi pe care sa le iau in calcul inainte de inchirierea unui apartament?

3 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Daca vrei sa inchiriezi un apartament, aici gasesti mai multe sfaturi: http://www.technorati.ro/node/62616

| fabiola a răspuns:

Le poti deduce din modele de contracte de inchiriere, le gasesti pe nett.Nu stiu daca tu vrei sa dai spre inchiriere un apart sau vrei sa inchiriezi, oricum sfatul meu este ca si intr-un caz si in celalalt sa o faci cu contract, pentru siguranta! Eu vreau sa dau spre inchiriere un apart si daca vrei mai putem discuta pe marginea acestei teme.

| angelocezar a răspuns:

10 ani de experienta in imobiliare - www.imocezar.ro, gasesti email de contact