| Sasukesmecherul a întrebat:

As vrea sa ma apuc de vapat fara nicotina(am 14 ani) tinand cont ca nu am fumat niciodata, ar trebui sa incerc?

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu pentru ca asta nu o sa te satisfaca si o sa treci pe nicotina, apoi o sa fie greu spre imposibil sa te mai lasi de fumat.
Iar acum mai mult ca niciodata avem nevoie de plamani sanatosiwinking

| Wr3nch a răspuns:

Nu. Daca vapezi fara nicotina o faci degeaba, ma bine mesteci guma.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu incerca nimic, deoarece si aceasta poate crea dependenta. E atat de bine sa nu fumezi. Ti-o spune un fost fumator inrait.

| Yuoia a răspuns:

Mai bine te mai abtii cativa ani. Pana atunci te maturizezi.

| Legion7X a răspuns:

Nu, este o porcărie și nici nu te ajută la nimic. Mai bine du-te să înveți să cânți la pian, sau orgă. Asta este foarte util, cu farmec.

https://youtu.be/STixrDVEBrU

| SingleForOne a răspuns:

Nu. Corpul nu accepta așa ceva, sunt doar abureli ale imaginației, și cheltui banii degeaba.

| morfeo a răspuns:

Mai bine pregateste-te ca vine capacitatea peste tine

| NoisyLight a răspuns:

Nu. Ar trebui să te axezi pe chestii sănătoase.

| TheCrusader a răspuns:

Vrei sa devi locomotiva?

| Cosma212980731 a răspuns:

Încearcă ceva usor prima data
Încerca sa fumezi iarba si daca e prea tare încerca sa tragi cox