| Pixxie00 a întrebat:

As vrea sa ma transfer din semestrul doi la alt liceu. Dar imi este extrem de frica. Mi-e frica sa nu ma integrez. Daca ma transfer, stiu deja cativa copii din liceul la care vreau sa ma transfer. Dar totusi... vreau niste pareri de la cei care s-au transferat. Cum a fost cu inegrarea si prietenii. Greu? (Sunt boboaca apropo)

Răspuns Câştigător
| Phini a răspuns:

Deci esti boboaca, adica fata...
Crede-ma laughing o sa iti doresti sa nu fi bagata in seama dupa un timp big grin...
Fetele se integreaza foarte repede, nu ai de ce sa iti faci griji.winking :*

2 răspunsuri:
| AnnaaaMaria a răspuns:

E ca si cum ai incepe scoala. Eu cand m-am dus la liceu nu cunosteam decat o persoana din clasa laughing) daca esti o fire sociabila, iti va fi usor sa te integrezi, insa ai grija sa ai medie mare ca trebuie sa ai media mai mare decat cea mai mica medie din clasa la care vrei sa te transferi

| Goia_Aurelian_1997 a răspuns:

Si eu m-am transferat, totul a mers foarte bine, mici glumite cu cei cunoscuti si o sa vezi ce bine o sa fie, totul o sa fie bine.