| Florin714418 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu daca cineva care are sau a avut noul iPhone 4 a avut probleme cu el. Si daca ati prefera iPhone 4 sau Samsung Galaxy.

Răspuns Câştigător
| OnutsaXD a răspuns:

Eu as alege Samsung Galaxy S, pentru faptul ca e mai ieftin iar calitatea imaginii e mai buna decat la Iphone
Uite aici o comparatie
http://www.youtube.com/watch?v=Y0BMBiYEKVE&feature=related

2 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Iphone 4 e prea scump, prefer Samsung galaxy, mi se pare mai bun androidul, si mai customizabil!

| JBieber a răspuns:

Ambele sunt bune... dar totusi Apple e Apple eu o mare diferenta intre cele doua.eu ti-as recomanda Iphone 4.cat despre pret eu iti dau un sfat : 1. mai asteapta putin ca se va ieftini extrem de mult