| devil2279 a întrebat:

Asa,vechea poveste...de pe 27 septembrie m-am apucat de tras tare la viare si suntem in 12 decembrie. Mi-a crescut forta si masa musculara incat ii bat pe toti de la sala (lupte libere) ii iau, ii trantesc, etc. Faza e ca tot nu am forta la skandenberg ceea ce ma omoara cu zilele. De ce nu am forta la skandenberg?
Ca sa spun eu dimineata nu mananc si cica nici astia de pe la scoala cu care dau, dar cacatii ma dau, parca n-am vlaga in mine, ma da unu slabanog in brat, la stanga mai ales, cum naiba nu stiu. De ce nu am forta, eu zic ca din cauza ca nu-s incalzit, sunt amortit pu.l.a mea, ca daca dau mai mult la sknd. imi vine forta da sa mi se umfle putin venele " sa imi dau drumu".
Deci de ce nu am forta la skandenberg? Din cauza ca nu mananc dimineata sau ca nu sunt incalzit? Nu ca aia ar fi incalziti dar nu stiu, poate asa e organismul meu.
Vreau raspunsuri. crying

1 răspuns:
| Supersuper123 a răspuns:

Hbnm