| Benz a întrebat:

Asi dori si eu cateva detalii despare placa de baza H61- MGS in sensul daca este buna si merita cumparata.Multumesc FUNDA!

Răspuns Câştigător
| trolololo a răspuns:

E OK. Ce procesor ai? Socket 1155?

| Benz explică (pentru trolololo):

Da 1155 Intel pentium dual core G860 3ghz

| Benz explică (pentru trolololo):

Pentium dual core G860 soket 1155

| Benz explică (pentru Benz):

Scuze pentru repetare

9 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Puteai sa iei un Dual Core Ivy Bridge, dar chiar și asa e destul de bine.

| Benz explică (pentru trolololo):

Poi sanndy bridge nu este mai nou decat ivy bridge?

| trolololo a răspuns (pentru Benz):

Nu, Ivy Bridge este mai nou. Oricum ce ai ales e OK dacă nu vrei jocuri pretențioase.

| Benz explică (pentru trolololo):

Cu o placa video adecvata pot juca destule jocuri zic eu.Iti dai seama ca sunt constient ca nu este un procesor prea excelent dar nu mi-am permis un i3 asa ca e bun si asta momentan nu am acea placa video adecvata big grin am un ATI Radeon X1550 256 mb 64 biti pe scurt de **** ma joc fifa 2012 test drive unlimited 1 dorinta mea este 2 dar nu imi merge din cauza placii video foarte proasta