| anonim_4396 a întrebat:

Astazi [11.05.2013] m-am uitat la un video pe Youtube in fullscreen apoi cand am iesit din video. Se vedea tot ingrosat. In google, youtube, TPU, etc. Ajuta-ti ma. Cel mai bun raspuns primeste funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am rezolvat problema. Mersi ori cum, am dat restar la pc si tot asa, a trebuit sa bag din nou fonturile in windows!

| Leatherleader a răspuns:

Dai restart la pc, asa se mai intampla cateodata! va merge!

| ByeBye a răspuns:

Da restart la pc sau daca problema persista ai sistem restore, da inapoi timpul cu 1 zi si se rezolva