| Petrec_Denis_1993 a întrebat:

am o problema cu video-urile pe telefon(doar pe google pe Youtube merge normal)cand ruleaza fullscreen imaginea prezinta pe margini un chenar negru.Pot sa ma uit la video-uri si cu acest chenar da' ma enerveaza.Va rog daca aveti vreo idee sa-mi spuneti cum sa rezolv

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Pe același telefon poți să deschizi YouTube pe diferite playere: unul de la Mozilla Firefox, altul de la Chrome, altul de la Opera. Aceste playere sunt diferite. Folosește-l pe cel care îți place mai mult.
Din magazin play poți să descarci multe aplicații care să îți redea conținutul de pe YouTube; încearcă mai multe și oprește doar unul.

| Petrec_Denis_1993 explică (pentru anonimg):

Nu cu Youtube-ul e problema, problema este la site-urile de pe chrome si nu as vrea sa inlocuiesc chrome-ul pentru ca alte aplicatii asemanatoare (ex Mozila)merg mult mai greu

| anonimg a răspuns (pentru Petrec_Denis_1993):

Cel mai bine este ca atunci cand vrei sa vezi ceva pe Youtube este sa intri direct pe aplicatia Youtube ( https://play.google.com/......ps/details )
Sau de pe chrome intri direct pe site-ul www.youtube.com