| anonim_4396 a întrebat:

Ati cumparat vreodata de pe site-ul ZUMZI? Toate ofertele si produsele mi se par atat de ieftine si ma gandesc sa nu fie teapa. Voi ce parere aveti? E ceva sigur?

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

As zice sa nu te risti, poate primesti teapa, daca sunt ieftine iti dai seama ca ceva nu e in ordine, vreau doar sa te furewinking

| Catalinhhh a răspuns:

Eu zic să nu riști... Au ele un motiv de a fi ieftine, nu sunt așa de dragu de a fii. Nu mă refer în mod special ca îți fură bani, dar e posibil să nu fie de calitate...

| thebest7ionut7 a răspuns:

Am o impresie buna despre acest site, deoarece cunosc persoane care au cumparat electrocasnice de pe acesta si au fost foarte bune. da chiar au preturi foarte bune, reduceri de pana la 90%...eu ti-l recomand, dar tu decizi! cat despre siguranta nu prea stiu...

| Romicutsa a răspuns:

Nu am incredere... mai bine sa nu risti!