| TraDeMaDe a întrebat:

Ati fost vreodata blocat pe facebook l-a trimis mesaje sau like? daca da cat timp ati fost?

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Acele "bube" ce duc la blocarea contului partial sau total pe un anumit numar de zile sau restrictionate unele functii de altfel uzuale, ar fi:.
o poti incurca si sa fii ban-at pe 15 zile daca trimiti invitatii de prietenie repetate si important Nu primesti nici o confirmare,deci devii spamer oficial!
La fel daca postezi pornografii,obscenitati,trimiteri la siteuri porno,aduci jigniri si esti raportat de catre cineva,esti pedepsit.
La fe daca iti schimbi repetat parola sau nikul,de citeva ori pe saptamana ai ban de la ei,deoarece ei vor stabilitate, cercuri de prieteni, cunostinte, si daca astazi esti TRADEMADE si maine MARKET, poimanie SODAS ei te linistesc prin interdictii adica BAN pentru ca produci debandada.Pedeapsa tine o perioada relativ 7-15 zile dupa care totul intra in normal si Totul este sa nu recidivezi adica sa refaci aceleasi prostioare, insa la dosar ai buba inregistrata si la noi tentative evident ca acel cont poate fi blocat definitiv..Totul este automat, robotul te baneaza, te iarta etc nu este un om, doar cazurile deosebite sunt aduse la supervizori insa pina atunci iti urez cele bune si fii atent!

| TraDeMaDe explică (pentru traveler):

Mersii mult! Am sa ast 15 zile si am sa vad!

| traveler a răspuns (pentru TraDeMaDe):

☺ Ma faci sa rad cit de cuminte astepti reintrarea in cont!
Sper sa fie ok.
Sa ai o seara placuta! ☺

5 răspunsuri:
| gazaru a răspuns:

Si mie imi face la fel.Imi zice ca sunt blocat temporar.Cred ca pentru injurii

| KiraXander a răspuns:

Nu cred ca se poate intampla asa ceva. poate ti "defect" pc-ul

| TraDeMaDe explică:

Cica defect pclaughing))) ce trebuie are pc cu facebooku?