| AnabellaXD a întrebat:

Hei :*. Am o mare problema cu facebook-ul happy. Contul meu este blocat timp de 30 de zile x_x numai pot da like-uri, comentarii, nu mai pot da mesaje! Pot face ceva in privinta asta?; D Funda :* Scuzati categoria happy

Răspuns Câştigător
| AnONimAByY21 a răspuns:

Nu ai ce face decat sa astepti sa treaca cele 30 de zile...inseamna ca ai dat o cerere de prietenie cuiva si el a dat ''nu acum'' si facebook l-a intrebat daca te cunoaste si aceea persoana a dat nu si te-a ''blocat''

| AnabellaXD explică (pentru AnONimAByY21):

Multumesc... Eu nu prea dau cereri de prieteniebatting eyelashes Multumesc oricum :*

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună!
Sincer,m-am plictisit de regulile lor.
Odată, am adăugat 5 prieteni în doua zile şi mi-a fost blocat facebook-ul.
Nu mai spun de ce care au pagini şi dacă lasă mai multe comentarii de 20, li se blochează contul şi nu mai pot administra pagina.
Sunt jalnici! Şi-au luat-o în cap fiindcă este foarte multă pe acest site de socializare (fb).
Nu poţi face nimic decât să aştepţi!
Îţi poţi face alt cont pe care să-l foloseşti în tot acest timp.
Numai bine!

| eueueueueue a răspuns:

Nu poti face nimic.Trebuie sa astepti sa expire cele 30 de zile de block. Funda?