| bfvhjcv a întrebat:

Atunci cand un prieten din lista de mess isi face facebook, primesti un mail.
Daca unei persoane din lista de mess i-am dat ignor, mai primeste mail din acela? multumesc si

2 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Da, dacă nu l-ai şters şi din agenda de mail... Facebook-ul trimite mail-uri pe adresa de mail, nu listei de messenger. Intră la mail-ul tău, acolo în stânga ai Mail, Contacts, Calendar, Notepad. Apeşi Contacts, apoi îl cauţi pe intrus, apeşi o dată pe el, apoi îţi apare în dreapta editarea şi apeşi Delete. Gata, ai scăpat de el...

| Airplane a răspuns:

Nuuuu le da ignor pentru asta! Primesti mailuri deaorece tu ai facut facebookul pe id-ul respectiv, pentru ca ai la setari setat sa primesti mail pentru notificarile prietenilor tai si pentru ca ai acei prieteni in lista de facebook! Nu are nici o legatura ca prietenii din lista de messenger! big grin Sper ca te-am facut sa intelegi big grin