| Anonimm2000 a întrebat:

Atunci cand vin instalatorii sa instaleze internetul si cablul platesc ceva? Daca da, imi puteti spune o suma?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Materialele folosite in interior, care vor veni pe factura in luna urmatoare, adica mufe folosite, metri de cablu folositi, cam asta.
Vei plati abonamentul lunar plus instalarea, care instalare cum am spus se plateste o data.
Nu stiu cat pentru ca depinde de loc si de materialele folosite.
Oricum suma este una infima.
Nu se plateste nimic pe loc, adica lor in mana, nici daca va cere sa nu faceti asta, plata se face in urmatoarea luna cand vine factura, ei nu vor putea sa va dea factura atunci ci doar un proces verbal cu ce au facut si ce au folosit in ziua aia.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu platesti nimic. Va apare pe prima factura.

| Catrice a răspuns:

5 lei de om.