| Jake143 a întrebat:

Am doar 5 mbps la descarcare si 1mbps la incarcare dar platesc un abonament internet de pana la 300 mbps descarcare/incarcare. Am sunat la companie de 2 ori si un operator mi-a spus ca cablul poate primi maxim 10mpbs si celalalt imi spune ca routerul este slab (ZTE H108) n-am idee de la ce e asa slab internetul, nu vor sa trimita echipaj deoarece nu vin astia pe timp de carantina. Puteti sa-mi spuneti de ce am asa mbps? Si ce ar trebui sa fac...

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Păi la ce te aștepți de la o legătură ADSL?!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si nu te multumesti cu viteza pe care o ai., si eu am cam la fel., putin mai mult ajunge maxim la 6-7mb/s.