| AndreiAntiTot12 a întrebat:

Avand in vedere ca timpul prezentul si viitorul sunt o iluzie foarte persistenta cum zicea Einstein inseamna ca eu traiesc in acelasi timp pe toate? dar cum anume, sincer am vazut doar un video de 10 minute si nimic mai mult.Dar nu se refera ca eu ma duc de exemplu cu 2 ani in urma ci ca traiesc simulatan in toate cele trei dar varsta biologica se pastreaza, nu asa e?

2 răspunsuri:
| cezar003 a răspuns:

Pentru univers timpul este infinit, pentru o vietuitoare in schimb timpul este incadrat si limitat intre cele doua extreme (nastere-moarte)

| MajinVegeta a răspuns:

Asa e, nu exista timp.