| simoSTAR a întrebat:

Aveam niste filmulete descarcate de pe youtube si nu stiu ce am sters de nu mai pot vedea filmuletele. ce imi sugerati?

o alta problema...niste documente care nu se deschid decat cu word 2003 dar eu am 2007 si nu vr sa il schimb... pot face ceva? adica fara sa schimb 2003 cu 2007

2 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Filmuletele sa le vezi cu VLC-ul

| Candyman a răspuns:

Normal ar fi sa le poti deschide cu 2007, invers nu merge si trebuie instalao un update http://www.microsoft.com/......tails.aspx