| simpluEu. a întrebat:

Ba fratilor...de ce dracu mai puneti intrebari aiurea daca tot da-ti stupid? ex:ce faceti maine? ii dai raspunsul ca te duci la servici sau la scoala sau ce mai faci tu...iti da stupid.am mai citit o intrebare ...la care se plangea de ce dam raspunsuri la misto? oare de ce? sau alta intrebare...credeti in relatiile de la distanta? raspunzi cu da sau nu...tot stupid iti da.

14 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu nu am dat stupid la nici un raspunsbig grin Haideti sa incercam sa nu mai dam stupid ca nu are rosthappy

| Flav a răspuns:

Theone, inainte de acuza pe altii cu intrebari stupide, verifica-ti intai limba romana : '' da-ti'', face-ti'', nu de alta, dar ne invartim toti intr-un cerc al circului unde hotii striga uite hotul; daca vrem sa fim mai civilizati, emanicipati si mai sus, trebuie sa ne uitam in propria gradina intai si apoi in cea a vecinului!

| Flav a răspuns:

Esti penibil, ramai la nivelul tau.

| mioara a răspuns:

Asta e cand raspunzi sincer te trece la stupid

| eeeeeeeeee a răspuns:

Am primit si eu "stupizi" dar nu am luat-o personal.nah,nu se poate ca toata lumea sa fie de acord cu toata lumea.si a da stupid e un mod de a te arata in dezacord. dar nu trebuie sa incepeti sa va insultati pentru atata lucru.parerea mea!

| eeeeeeeeee a răspuns:

Am si dat stupizi, trebuie sa recunosc, dar am renuntat la a mai face asta.

| jani a răspuns:

Nu o lua asa personal... poate mai face lumea glume cu "stupidu" asta...nu trebuie sa te superi... daca ignori e mai sanatos

| simpluEu. explică:

Goguleeee. da de la ce te-ai luat? am gresit la "da-ti"..."faceti "se scrie legat.asa ca daca esti degeaba de dimineata... du-te si te in padure.

| simpluEu. explică:

Flav, esti degeaba! zi-mi ce am gresit aici?

| simpluEu. explică:

Pai de ce nu imi raspunzi la intrebare?

| simpluEu. explică:

Mai copilule... ce inseamna "tzipa"? uite-te cum scrii tu...infectule.raman la ideea ca "mergi cu cioara vopsita si zici ca e papagal"P.S.nu ma mai plictisi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ohoooo.theone uitate la stiinta filozofie sa vezi corespondenta placuta, pe teme religioase intre oameni inteligenti. pai nu mai are voie nimeni sa scoata capul de atatea efuziuni si alte patimi.acum stupid, inseamna prost da mai pi inglezasti.probabel vor se convinga ca nu sunt ei si se baga in seama subapreciind pe ceilalti. dar stii cum este? cine zice, ala e.na ca m-am molipsit si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil cei care pun intrebarile se asteapta numai la raspunsuri negative sau afirmative, adica favorabile lor.Este cel mai stupid lucru sa intrebi, vi-e frica de intuneric, de exemplu, si daca raspunzi nu sa-ti deie stupid.Eu propun eliminarea stupidului, de fapt am ma propus-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ai informații că te îmbogățești dacă îți faci nervi cu ce este punctat un răspuns.
Nu are rost, fii matur.
Sunt multe persoane care dacă nu le convine mai completează cu ceva care tot să "țipe".
Sănătate.
Motto: așa întrebare, așa răspuns!
Pa, pa.