| DraghiciStefania a întrebat:

Bratianu sau Zinca? (Pitesti)

3 răspunsuri:
| StefanGimi28 a răspuns:

Pe ce profil vrei sa mergi? Ce medie ai? Eu am media 9.72 si vreau sa ma duc la Bratianu pe mate-info

| DraghiciStefania explică (pentru StefanGimi28):

Vreau sa merg pe stiinte ale naturii si am media 9.49

| StefanGimi28 a răspuns:

Eu prefer Bratianu.Iti recomand sa asculti toate sfaturile pe care le primesti dar tu hotaresti pana la urma unde mergi.Du-te unde vrei.Eu ma duc la Bratianu deoarece am multi prieteni si profesorii sunt f.buni.Acum sa nu te duci la Bratianu doar fiindca ai auzit ca sunt profesori buni, mergi unde vrei tu.Iti dai seama ca si la Zinca si la Bratianu, profesorii au dat concurs ca sa intre deci sunt foarte buni la amandoua.