| Erin28 a întrebat:

Buna!
A comandat cineva ceva de pe site-ul celor de la Huawei? Produsele vin in regulă? Nu exista posibilitatea deschiderii coletului la primire, de aceea vă întreb.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă se întâmplă ceva, îl returnezi și asta este.

| Erin28 explică (pentru anonim_4396):

Asta vreau sa spun, că politica lor prezintă că nu își asumă răspunderea pentru obiecte deteriorate in timpul transportului.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Erin28):

Uită-te să vezi dacă o dată ptimit îl poți restutui. Ei oferă 14 zile timp de retur. Sau îl dai în garanție dacă nu are ceva vizibil. Sau îl iei de la un magazin. Dar eu până acum nu am văzut laptop sau monitor stricat. Probabil foarte rar se întâmplă.