| Nimeni91 a întrebat:

Buna!
As vrea sa dau o comanda de un telefon pe site-ul celor de la Huawei, însă nu pot verifica pachetul la primire. Întrebarea mea este: ați mai comandat de pe site-ul lor? Daca da, produsele ai ajuns in regula, fara sa fie zgâriate? Știu că a politica de retur.

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

De pe ce site, mai exact? Huawei.ro? E site-ul lor, nu are nici un rost sa iti faci probleme privind livrarea. Eu de curand am luat de la Samsung.ro. Masina de spalat, nu telefon. Au facut livrarea ei, nu prin terti. Foarte ok. Ce telefon vrei sa iei pana la urma?

| NisipLaMare a răspuns:

Daca are cea mai mica neplacere i-l returnezi.

| darrio2007 a răspuns (pentru NisipLaMare):

Cine sa aiba neplacere? Telefonul?

| NisipLaMare a răspuns (pentru darrio2007):

Acum am vazut am scris putin gresit,
Corectez
Daca ai cea mai mica neplacere i-l returnezi.

| darrio2007 a răspuns (pentru NisipLaMare):

Se mai intampla, toti gresim. O seara placuta!

| MiereDeSalcam a răspuns:

Am comandat de la altă firmă care avea și specifica evident deschiderea coletului. Telefonul e mic, nu are ce să pățească. În rest, îl dai în garanție.