| ChocoHeidi a întrebat:

Bună, aș vrea și eu să știu : se poate pune pe fundal la un Iphone (nu fundalul unde imi apare sa îl deblochez ) o imagine pe pagina principală unde sunt pictogramele? Și daca se poate aș mai vrea sa stiu și cum happy.

Răspuns Câştigător
| funshine a răspuns:

La 3G/3GS/4. La toate este la fel din cate stiu. In momentul in care dai Use as Wallpaper nu apar cele doua optiuni?

Iti recomand si blogul: boio.ro (este legat de forate mult de iOS, iPhone sau tot ce tine de Apple )

4 răspunsuri:
| funshine a răspuns:

Daca te referi la Home Screen, da. Se pot imagini diferite la Home Screen si Lock Screen. Dai pe imaginea dorita -> Use as Wallpaper -> Set -> Set Home Screen / Lock Screen sau daca doresti sa ai acea imagine pe in ambele conditii -> Set Both. Dupa ce dai Use as Wallpaper, la optiunea Move And Scale poti misca imaginea dorita cum doresti happy Sper ca ti'am fost de folos! happy

| ChocoHeidi explică (pentru funshine):

La Iphone 3G te referi? Mie imi apare doar „Use as Wallpaper" nu și „Set Home Screen", „Set Both"...

| ChocoHeidi explică (pentru funshine):

Mulțumesc happy

| funshine a răspuns (pentru ChocoHeidi):

Cu multa placere ! happy

| funshine a răspuns (pentru ChocoHeidi):

La 3G/3GS/4. La toate este la fel din cate stiu. In momentul in care dai Use as Wallpaper nu apar cele doua optiuni?

Iti recomand si blogul: boio.ro (este legat de forate mult de iOS, iPhone sau tot ce tine de Apple )