| BybyBlondina a întrebat:

Buna,acum o saptamana mi-am dezinstalat din greseala driverul de sunet (SoundMax).De atunci orice deschid nu are sunet.Am incercat sa dau System restore, acum il am instalat dar cand dau click pe el imi apare o eroare si nu pot sa fac nimic.Cine stie ce pot face? FNd~ :*

Răspuns Câştigător
| olivert1310 a răspuns:

Dezinstaleaza drivere-ul si instaleaza-l din nou. Da restart dupa dezinstalare si restart dupa instalare. Daca nu merge nici asa iti recomand sa reinstalezi sistemul de operare, dar mai intai verifica sa nu ai virusi. Bafta.

2 răspunsuri:
| BybyBlondina explică:

XP-ul imi spune ca nu am niciun Sound Device

| St3fan97 a răspuns:

Descarca driverul de pe net sau foloseste driver scander dar ca sa ai si licenta il descarci cu t o r r e n t de pe un site de acest gen!