| Pufoshenia27 a întrebat:

Buna all! Saptamana trecuta mi-am cumparat casti cu microfon. A doua zi am vrut sa vorbesc cu o colega la microfon si nu stiu ce are dar nu merge. Castile merg dar microfonul nu. Va rog ajutati-ma! Categoria nu e prea buna! P. S nu am primit CD.

1 răspuns:
| Cippy a răspuns:

Incearca sa il scoti si sa faci din nou testul sa vezi daca iti merge microfonul daca nu merge lasa-mi mesaj ca ar mai fi o idee in functie de ce windows ai ( daca ai xp dai la sonor si dai la proprietati si la microfon dai sa nu mai fie pe mute )