| cipailina a întrebat:

Am 14 ani, pot folosii produsul Weight Loss? Ce efercte ar avea?
PS: Am luat cateva pastile, ce efect vor avea?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa slabesti insa capul sa iti ramana la fel de mare, si pana la urma sa te trezesti ca ai un cap prea mare in comparatie cu proportiile corpului happy

| cipailina explică (pentru anonim_4396):

Cred ca glumesti, nu?

| alexandrrra98 a răspuns:

Buna si eu am 14 ani si as vrea sa incerc produsul, dar din cate am mai citit tot la o întrebare aproape la fel aici pe TPU, unele nu erau prea multumesc de acest produs si nu iti garanteze ca vei avea rezultate pozitivebig grin, dar scrie pe cutie daca pot fi folosite, eu mă gandesc ca se pot
Baftalaughing

| alexandrrra98 a răspuns (pentru alexandrrra98):

Sper ca te-am ajutat:*