| Kadamedo a întrebat:

Am 2 mufe la pc pentru microfon, un in fata si una in spate, cea din spate merge dar cea din fata cand bag microfonul nu se aude nimic. Cum fac sa o activez pe cea din fata ca sa mearga microfonul la ea?

Răspuns Câştigător
| eandopuncttk a răspuns:

Desfaci capacula lateral al unitatii si vezi ca din fata de la acele mufe pleaca niste fire cu o mufa care se pune pe placa de baza.
daca nu ai nicio treaba te sfatui sa stai linistit happy cheama pe cineva care stie

2 răspunsuri:
| skama18 a răspuns:

Nu le ai conectate la placa de baza. daca nu te pricepi dul la service.10 lei pentru 2 min da asta e

| Wokez a răspuns:

Nu poti!
ori merg mufele din spate ori cele din fata...ai de ales...le poti schimba la un service