| Fluturashull a întrebat:

Am aparat photo NikonD3100 ..si nushtiu de ce in casa pozeaza dar cind ajung afara pozeaza totul alb ..la orice efect n-as invirti cnopka ceea ca acolo este si S,P,a, m, siguide, avto si mai sunt vreo citeva ..Nushtiu unde sa m-a bag, va rog sa m-a ajutati mult, Dau Funda(.*happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-l la un service autorizat sau la garanţie...

| Fluturashull explică (pentru anonim_4396):

Ei,de-ar fi el stricat -dar asa trebuie de-l regulat la efecte.)

| Milayaa a răspuns:

In primul rind de cit timp il ai?
daca este de mult si ai facut peste 1000 de poze atunci poate sa fie o defectiune
In al doilea rind ai incercat sa schimbi intesitatea blitului?
afara acum e zapada...
baftahappy

| Fluturashull explică (pentru Milayaa):

timp de 1 luna si ceva il am.
si cum sa schimb intesitatea blituilui*( poti sa-mi explici?

| Milayaa a răspuns (pentru Fluturashull):

Eu nu am Nikon si nu as putea sa iti explic..acceseaza youtube dar incearca in menuhappy