| anonim_4396 a întrebat:

am cartela vodafone cu 500 min, 500 sms si 50 min NatIntl. Am sunat pe un nr de mobil din Elvetia. De ce mi-a luat din credit, in loc sa-mi ia din cele 50 min gratuite si internationale? (fara site-uri gen gbx.ro)
Multumesc.

3 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Poate nu ai romingul activat la cartela intreaba la centru [magaz Vodafone ] sigur asta este motivul

| aandreeaa a răspuns:

Acele minute sunt pentru fix international.(cred)

| lazar95 a răspuns:

Ti-a luat credit pentru ca cele 50 sunt pentru retelele internationale fixe nu pentru cele mobile. fundita?