| Gonzales a întrebat:

Am cumparat o cartela prepay Cosmote care m-a costat 25 de lei si se cheama Bonus 48e. Problema este ca respectiva cartela nu are deloc credit si cand doresc sa imi verific creditul imi zice sa introduc un cod de reincarcare. M-am uitat prin cutie, nu era nici un cod de reincarcare. M-am dus inapoi cu cartela la vanzatoare si mi-a zis ca nu e vina ei, a mai vandut astfel de cartele si nimeni nu a venit inapoi cu ea cum am facut eu de altfel si nu a avut nimeni probleme. Nu stiu ce sa cred, Eu imi cumparasem cartela in special pentru internetul Web'n'walk de la ei dar cum nu pot nici initia apeluri mi-am dat seama ca SIM-ul e gol (fara credit) si nu pot sa activez optiunea. Ce este de facut in acest caz?

1 răspuns:
| Alexaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Mi se pare ca ca cartiela(scuzati cacofonia)Bonus 48 o primesti gratis...si de aia 25lei trebuia sa iti dea o cartiela de reincarcare...cu care trebuia sa incarci numarul
...deci trebuie sa te duci sa iti dea cartiela de reincarcare pentru ca aia "Bonus 48 e p`gratisbig grin