| Mindfulness a întrebat:

E o idee prostească sa cumpăr un parfum furat de pe OLX? In magazin costa foarte mult!

Răspuns Câştigător
| lucianMKSro a răspuns:

Da, daca este tester lucrurile pot sta altfel... Spre exemplu la Sephora sau Marrionaud angajatele primesc testere ca sa le determine sa utilizeze produsele respective in speranta ca ulterior le vor recomanda. Unele dintre ele aleg sa vanda testerele respective. Deci daca este vorba despre o situatie de acest gen il poti cumpara fara emotii. Cu toatea stea, atentie ca sunt unii care vand fake-uri si te iombrobodesc cu tot felul de povesti.

3 răspunsuri:
| lucianMKSro a răspuns:

Da, si aici nu ne referim doar la implicatiile legale, in special atunci cand stii ca e furat. Poti avea surpriza ca parfumul respectiv sa fie un fake care nu miroase sau nu persista.

| Mindfulness explică (pentru lucianMKSro):

Nu sunt sigur, e doar un tester nu știu dacă e furat, daca e tester de obicei e original.

| Mindfulness explică (pentru lucianMKSro):

Mersi frumos pentru răspuns. Orice tester miroase mai bine decât originalul.

| lucianMKSro a răspuns (pentru Mindfulness):

Da, daca este tester lucrurile pot sta altfel... Spre exemplu la Sephora sau Marrionaud angajatele primesc testere ca sa le determine sa utilizeze produsele respective in speranta ca ulterior le vor recomanda. Unele dintre ele aleg sa vanda testerele respective. Deci daca este vorba despre o situatie de acest gen il poti cumpara fara emotii. Cu toatea stea, atentie ca sunt unii care vand fake-uri si te iombrobodesc cu tot felul de povesti.