| bebediana a întrebat:

Am facut contract cu Romtelecom pana in 2014, pachetul cuprinzand telefonie fixa, televiziune si interenet si platesc o taxa de aproximativ 140 Ron. Vreau sa renunt la internet, sau daca nu la toate 3.Sau sa Imi iau alt p[achet, spre exemplu, toate 3 la un pret de 57 de lei.Dar fiind sub contract nu am cum, decat daca platesc o taxa de 200 euro.Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| meduzza a răspuns:

. astepti pana in 2014? thinking Nu prea ai cum sa iti anulezi contractele decat daca stai sa cauti bine in ele sa gasesti o clauza pe care ei nu o respecta si apoi sa ii ameninti ca ii dai in judecata daca nu il anuleaza laughing. cam asa merg treburile in Romania