| Andrrada a întrebat:

Am facut un proiect in power point (2003) si acum imi apare " power point can't open the type of file represented". Apoi am dat la Help si acolo imi spune sa il salvez pe alt disk, am facut si asta si tot nu merge! Ce naiba sa-i fac? Astept raspuns. Ms.

1 răspuns:
| Nich01 a răspuns:

Buna am citit intrebarea ta "can, t open the typeof file respresesnted"inseamna ca se poate ca acestt document sa se inchida iar apoi dupa48 ore sa fie deschis iar