| mady123 a întrebat:

Buna am incercat sa-mi fac cont pe youtube dar mi-a zis sa scriu codul de la telefonul mobil si nu stiu despre ce cod este vorba Va rog sa ma ajutati

2 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Trebuie sa scrii acolo nr tau mobil si ei iti vor trimite un cod pe care e nevoie sa il scrii.la mine a mers si farawinking

| Ea12345 a răspuns:

Introduci nr de mobil. Ei iti vor trimite un cod, pe care-l vei scrie tu dupa si vei reusi sa finalizezi contul. Mie nu mi-a aparut aceasta optiune, deoarece am cont pe Google si era mai usor asa...
Succes!kiss