| Spee a întrebat:

Salut am o problema cu telefonul fratele meu mai mic a incercat de prea multe ori sa faca codul de deschidere si s-a blocat... imi cere un nume de utilizator(e-mail ) si o parola ....va rog sa ma ajutati daca puteti (ce trebuie sa scriu acolo)

2 răspunsuri:
| Alin_Danutzz_1999 a răspuns:

Pai du-te la un magazin specializat pentru asa ceva sa til decodeze.

| Spee explică:

Nu as vrea sa ma duc eu as vrea sa-l fac acasa si am incercat sa pun contul google si imi apare la 5 incercari esuate dupa 10 dupa 15