| anonim_4396 a întrebat:

Am instalat pachetul office versiunea in franceza. Faza e ca pana acum de cate ori scriam un text in franceza imi punea el accentele sau daca greseam vreo litera. Nu inteleg de ce acum, desi setez limba franceza vrea sa mi le corecteze in engleza.
Nu ma prea pricep so help!

1 răspuns:
| Andra_8213 a răspuns:

Creca este o problema dezinstaleazal daca nu reinstaleaza windowsul salveaza toate datele in partitia unde nu ai windos`ul adica pe care nu vrei sa le pierzii si til instalezii din nou dupa daca nu stergii si reinstalezi din nou programul sau iei altu