| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot pune accentele din limba franceza intr-un text din word? (nu copy paste, deoarece este foarte mult de scris) Inainte aveam un windows care avea bara de unelte lingviste si puteam pune diacriticele din romana, acum am instalat altul si nu mai apare deloc straight face)

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Contro Panel -> Clock, language and region si de acolo iti seteze tastatura in ce limbi sa fie.

3 răspunsuri:
| primaru a răspuns:

Cauta o prefata in romana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exat asa am patit si eu sad

| kmyangel a răspuns:

Poti folosi alt codes le gasesti pe http://special-symbols.blogspot.com