| Misaila_Cosmin_1997 a întrebat:

Buna am instalat windows transformation pack si l-am transformat in windows 7 cand am vrut sa dezinstalez programul mi-a ramas iconitele din windows 7 start up si ala care se incarca cand pornesti pc si am uitat sa fac back up.please spuneti-mi cum sa-l fac la loc nu vreau sa reinstalez windows din nou.Stiu m-a pus naiba sa instalez programul dar va rog un raspuns funda pentru raspuns corect si clar

1 răspuns:
| Realistu a răspuns:

Este un program pe nume StyleXP, cu care iti poti reface windows-ul, temele, tot ce ai nevoie.