| ydod a întrebat:

Am luat un server de samp de pe net si nu merge sa schimb din by Coke (numele lu' care a facut serveru) in by DoDo (cum vreau eu )... am intrat in gamemode am schimbat alea dar tot by coke scrie nu stiu ce are? imi ziceti? dau

Răspuns Câştigător
| akka4 a răspuns:

Deschizi gm cu pawno, modifici numele si dai F5... dar mai bine apuca.te si fa-ti tu gm tauwinking ca daca modifici altul ai sanse 99% sa nu mai mearga dupa. sau foloseste-l cu numele pe care il are