| andreeadragutza22 a întrebat:

Buna am nevoie de ajutor zilele precedente am patit ceva la telefon mi so inchis si nu mi se mai deschidea ieri mi so deschis dar mi so cam schimbat ceva. eu am samsung S5230 si am un buton pe care blochez si unu cu care fac poze si cand dau sa fac o poza mi se duce la pagina principala adica unde am cosmoteu scris ceasul si etc. si cand vreau sal blochez tot asa ziceti-mi ce are? funda +vot

1 răspuns:
| Hikari a răspuns:

Noi nu avem cum sa stim cu exactitate ce are. Si eu am Samsung s5230, si nu mi-a facut niciodata asa. Du-l la reparat! Bafta!winking